Система очищення

Наша компания выполнила большую работу по внедрению функции мониторинга. Теперь любой выпускаемый нами автомат по продаже воды может быть подключен к облачному сервису Vending Datacenter (VDC)

У наших апаратах з продажу води ми можемо запропонувати кілька варіантів систем очищення.

Система очищення VendService OS-2 PRO

Розроблена спеціально для автоматів води. Має невеликі габаритні розміри і видає необхідний запас води. При середніх продажах 600 літрів / добу, система очищення працює з запасом потужності більше 50% і в моменти пікового навантаження ви можете бути впевнені, що ваш апарат з розливу питної води буде готовий, так-як система очищення може виробляти 2 000 літрів очищеної води на добу

У комплект входить дві мембрани по 300 галон кожна, перед якими встановлюються три фільтра механічного очищення, а саме поліпропіленовий фільтр 5 мкрн, вугільний фільтр і поліпропіленовий 1 мкрн. Основне призначення фільтрів предочистки-це захист мембран від попадання сміття або від підвищеного показника хлорки в магістральному водопроводі. Також в систему очищення входить насос підвищує тиск води до необхідного при роботі з мембранами, система очищення має свій контролер управління, який призначений для правильної і автоматичної роботи.

Така система очищення працює “50 на 50” – це означає, що від літра поданої води вона видає 50% очищеної води і 50% скидає в каналізацію.

Заміна фільтрів і мембран залежить від якості води, що подається і кількості проданої. Фільтра предочистки змінюються кожен 10 м3 або ж кожен місяць. Мембрани змінюються кожні 40 м3, але необхідно на постійній основі перевіряти показник сухого залишку в очищеній воді.

 

Система очищення VENDSERVICE OS-4

Основна відмінність даного типу Системи очищення-це використання промислової мембрани 4040. Такі мембрани використовуються на великих виробництвах і мають більший ресурс служби.

Це система очищення виробляє 4 000 літрів очищеної води на добу, де запас потужності близько 400%.

У комплект входить: мембрана 4040, фільтр предочистки, насос підвищує тиск до 9-10 бар, плата управління, ротаметри, Манометри.

Робота системи очищення налаштовується в залежності від якості води, що подається. Можливі варіанти роботи “30 на 70” або “20 на 80”. У такій системі очищення продуктивність очищеної води значно вище в порівняння з скидається. Мембрана промивається в автоматичному режимі, що значно продовжує термін служби.

Заміна фільтрів і мембран також залежить від води, що подається і кількості проданої. Фільтр передочищення змінюється кожні 10 м3 або щомісяця. Мембрани змінюються в залежності від показника сухого залишку в очищеній воді. Мембрана може пропустити через себе більше 250 м3, далі мембрана може бути промита і продовжить свою роботу.

Додаткове обладнання:

Озонування. Є одним з важливих ступенів очищення. Збагачує воду киснем і покращує смакові якості води. Не дозволяє утворюватися мікроорганізмам у воді і ємності автомата води. Озонування відбувається за секунди і знищує мікроорганізми з сотні разів краще будь-яких дезінфекторів. Що дозволяє значно рідше проводити чистку ємності. Сам по собі озон не впливає на pH води і на мінерали необхідні організму людини. Не має витратних матеріалів, озон виробляється в спеціальному пристрої і потрапляє через канал в ємність з водою.

УФ-лампа. Повністю безпечна для організму людини і середовища. Ультрафіолет здатний знищити практично всі шкідливі мікроорганізми:

вірус грипу;

кишкову паличку;

бацили дизентерії;

збудників холери;

сальмонела;

та інших.

УФ-дозволяє знезаразити воду практично на 100 відсотків, має високу швидкість очищення і при цьому не має витратних матеріалів і проста у використанні.

Принцип роботи-вода перед видачею проходить через корпус ультрафіолетового знезаражується і потрапляє в тару покупця. Термін служби лампи в середньому два роки далі змінюється, вартість в розумних межах.

Надіслати повідомлення:

Україна, м. Харків, вул. Лозовська, 5

Ми працюємо:
ПН-ПТ, 9:00 – 18:00